ZAMAWIANIE MSZY ŚWIĘTEJ

 • Msza święta zostanie odprawiona w naszym Domu wspólnoty Księży i Braci Pallotynów przy ul. Bohaterów Monte Cassino 16A w Lublinie, który od czerwca 2017 działa jako Centrum Formacji Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz, wysłać go do nas, wpłacić ofiarę na nasze konto bankowe i czekać na potwierdzenie przyjęcia intencji.

MSZE GREGORIAŃSKIE

 • Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.
 • Msze św. gregoriańskie odprawiamy w najbliższym możliwym miesiącu od przysłania ofiary lub o ile to będzie możliwe w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy św.

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE TERMINOWE I BEZTERMINOWE

 • Istnieje także możliwość zamawiania Mszy św. indywidualnych: terminowych i bezterminowych, w różnych intencjach.
 • Msza św. zostanie odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę (terminowa, o ile tego dnia będzie to możliwe) lub w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji (bezterminowa).

PŁATNOŚCI

 • Nadsyłając intencje Mszy świętej prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, adresu ofiarodawcy, wysokości ofiary. Płatności bardzo prosimy przesyłać przekazem na podane niżej konto bankowe parafii.
 • Bardzo prosimy o podanie dokładnych swoich danych adresowe, a w tytule płatności: „INTENCJA MSZALNA – Imię i Nazwisko zamawiającego”
 • Nasz adres: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego ul. Bohaterów Monte Cassino 16a 20-808 Lublin
 • Nasze konto: I Oddział PKO BP SA Lublin 93 1020 3147 0000 8102 0044 3366
 1. (required)
 2. (required)
 3. Rodzaj intencji*
Potwierdzenie terminu Mszy Świętej zostanie dokonane telefonicznie w momencie zaksięgowania płatności na koncie